09серпня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині запровадили електронний студентський квиток у смартфоні

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині запровадили електронний студентський квиток у смартфоні

54 73 283 

Олександрійський коледж Білоцерківського національного аграрного університету долучився до послуги ПриватБанку та запровадив електронний студентський квиток у смартфоні.

Цьому передували відповідна пропозиція ПриватБанку запровадити мобільний студентський квиток та прагнення поступової відмови від пластику, розповідає директор Олександрійського коледжу Білоцерківського національного аграрного університету Олександр Бодяко.

"Нам запропонували більше, ніж цифрову версію традиційного студентського пластикового квитка, це, по суті, окремий додаток для студентів. Тепер разом із банком ми його будемо поступово наповнювати та розширювати. Настала ера цифрових технологій і ми повинні йти в ногу із сучасним світом”, – зазначив очільник закладу.

Цифровий студентський квиток у смартфоні – це спецдодаток, який відкриває ряд можливостей для студентів і навчальних закладів. Ним зручно користуватися під час оплати проїзду в міському транспорті, можна оплатити за навчання або гуртожиток чи надіслати рахунок на оплату навчання/гуртожитку з реквізитами батькам чи іншим родичам тощо.

“Впровадження цифрового студентського стане черговим кроком держави на шляху діджиталізації. Сучасне студентство не уявляє своє життя без смартфонів, тому ми запропонували їм додаткові зручності та можливості”, – зауважила заступниця директора Кіровоградської філії ПриватБанку Раїса Килимниченко.

І додала, що функціонал електронного студентського буде наповнюватися, виходячи з потреб закладу освіти і студентів.