СУСПІЛЬСТВО
Чому минулий робочий тиждень тепловиків Кропивницького було подовжено
- Останнє оновлення: 16 грудня 2019
Фахівці КП «Теплоенергетик» продовжують трудитись над заміною аварійних ділянок тепломереж у Кропивницькому.

Нещодавно в процесі експлуатації ними було виявлено потенційно небезпечну ділянку магістрального трубопроводу діаметром 600 мм на відрізку між ТК-13 і ТК-14 по проспекту Університетському.
Про це повідомив директор підприємства Олександр Чельник.
«Виконуючи попередні ремонтні роботи наші спеціалісти звернули увагу на незадовільний технічний стан сусідньої ділянки цього магістрального теплопроводу. З метою недопущення неконтрольованого можливого аварійного руйнування труб у цьому місці, сьогодні, 14 грудня, о 9.30 в плановому режимі була зупинена робота Південно-західної котельні та розпочаті ремонтні роботи на зазначеній ділянці трубопроводу. Ми хочемо максимально використати достатньо сприятливі погодні умови і той факт, що заклади освіти сьогодні не працюють», - відзначив посадовець.

Під час ремонтних робіт ремонтна бригада тепловиків демонтувала та замінила близько 12 метрів аварійного трубопроводу.
На час проведення заміни трубопроводу, тимчасово були відключені від тепла 312 житлових будинків, 8 дошкільних навчальних закладів, 5 шкіл та 6 закладів охорони здоров’я.

http://kr-rada.gov.ua
