30червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Сергій Кузьменко: Не можна зволікати з шефською допомогою військовим частинам

СУСПІЛЬСТВО

Сергій Кузьменко: Не можна зволікати з шефською допомогою військовим частинам

Шефська допомога військовим частинам, що дислокуються на території Кіровоградщини, залишається одним із пріоритетних завдань влади на місцях. Однак не слід його плутати з питаннями боєздатності та озброєння військових частин. На цьому наголосив голова ОДА Сергій Кузьменко (на знімку) під час щотижневої апаратної наради.

Соціально-побутові умови проживання військових – ось що має лягти на плечі місцевої влади та органів самоврядування, вважає очільник області.

– Ми маємо опікуватися ремонтами казарм, зокрема, дахів, сантехніки, власне корпусів військових частин, які базуються на Кіровоградщині, – наголосив він.

Нині в області розв’я-зуються також проблеми ремонту дороги до Богданівки, відновлення споруд, що прийшли в непридатність у Канатовому, та поновлення роботи військкоматів, які донедавна не працювали.

– Це – безпекові питання і зволікання тут неприпустиме, – підкреслив С. Кузьменко.

Вже наступного тижня в адміністрації проведуть нараду за участі керівників усіх територій, де розглянуть реальний стан шефської допомоги військовим частинам. Поки що очільник області разом із обласним військовим комісаром визначає найпроблемніші в побутовому плані місця військових частин та складають калькуляцію, аби вирішення частини соціально-побутових питань військових перекласти на обласний бюджет.