06липня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому 95-річна жінка попросила у новорічного чарівника подарунок, відправивши йому поштою листа

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому 95-річна жінка попросила у новорічного чарівника подарунок, відправивши йому поштою листа

95-річна жителька Кропивницького Тетяна Івасечко написала лист Миколаю Чудотворцю, в якому просила подарувати їй радіоприймач. І таки отримала бажаний подарунок, інформують на Суспільному.UA.

 20 01 67

Тетяна Івасечко кинула свого листа в скриньку, яку в рамках новорічно-різдвяної акції розмістили у відділенні поштового зв’язку.

За умовами акції, всі охочі могли написати листи зі своїми побажанням та мріями. Листи зі святкової скриньки відправляли до київського головного відділення пошти. Звідти адресатам писали відповіді.

Акційну скриньку, за словами працівниці пошти Марини Ладигіної, встановили для дитячих листів. Проте кидати в неї листи могли усі охочі.

«Діти писали новорічним чарівникам. Кожного дня ми з цієї скриньки виймали листи дітлахів. Листи повинні бути зі зворотною адресою. Ми їх сортували, направляли в новорічну резиденцію, а ельфи там вирішують. Те, що відповіді йдуть всім дітлахам, це 100%», – розповіла жінка.

Пенсіонерка Тетяна Івасечко в листі просила подарунок – радіоприймач. Його працівники пошти купили за свої гроші. Витратили 250 гривень. Подарунок принесли жінці.

Донька Тетяни Івасечко Світлана Мартинова показала чотири старих радіоприймачі. П’ятий стоїть на кухні.

«Змога купити приймач у нас, в принципі, є. Просто так склалися обставини: я – після тяжкої операції, пенсія у бабусі маленька, дві тисячі двісті гривень. Чекали, що радіо саме запрацює», – ділиться Світлана Мартинова.

Чому лист пенсіонерки не відправили в Київ, пояснила працівниця пошти Анна Герасімова.

«Ми ж не маємо права відкривати листи. Вони йдуть далі на резиденцію новорічну. А цей лист був написаний на аркуші паперу в клітинку, просто складений тричі. Від Тетяни – Миколаю Чудотворцю. І номер телефону. Відкрили, думаючи, що там написана адреса, щоб якось запакувати і передати на резиденцію, але мимоволі перечитали. Звичайно, у нас очі на мокрому місці», – згадує працівниця пошти.

Вкинути листа у скриньку можна до 15 січня.