13червня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Громада на Кіровоградщині створює сучасну рекреаційну зону

СУСПІЛЬСТВО

Громада на Кіровоградщині створює сучасну рекреаційну зону

У Маловисківській ОТГ триває робота над створенням рекреаційної зони – «Парку Кудашевих». Про це інформують в пресслужбі Кіровоградської ОДА.

20 01 168

Проєкт «Туристичний кластер «Маєток Кудашевих» підготовлений виконкомом міськради в рамках співпраці з Програмою DOBRE. Він передбачає залучення позабюджетних коштів для розвитку громади та отримання міжнародної технічної допомоги у сумі понад 1,2 мільйона гривень.

Цей проєкт включає різні стратегічні напрямки: розвиток місцевих ініціатив, зокрема підприємницьких, влаштуванням нових зелених зон на території громади, покращення якості надання послуг, збереження об’єктів історичної спадщини місцевого значення, акцентування уваги на історії рідного краю та відомих постатях минулого – уродженцях Маловисківщини.

На даний час парк біля колишнього маєтку Кудашевих на річці Вись у Малій Висці активно розбудовується. У недалекій перспективі він має стати місцем для сімейного відпочинку, забезпечуюючи активне змістовне дозвілля. Тут пропонують влаштувати велодоріжки, роллердром, альтанки та паркові лави, доповнити наявний дитячий ігровий майданчик.

Для того, щоб «Парк Кудашевих» став дійсно сучасною рекреаційною зоною програма DOBRE залучила консультантів з розробки проєктів та планування громадських просторів, а також ландшафтного архітектора.

Робота над створенням проєкту триває.