22жовтня2021

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому спецінспекція встановлює походження незаконних МАФів, до появи яких причетний депутат Бєлов (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому спецінспекція встановлює походження незаконних МАФів, до появи яких причетний депутат Бєлов (ФОТО)

020 02 14 11 18 23

Нещодавно у Кропивницькому по вулиці Полтавській, напроти будинку 81, встановили три тимчасові споруди для ведення підприємницької діяльності.

photo 2020 02 14 10 41 57

Роботи тривали під керівництвом депутата міської ради Віталія Бєлова. Про це є фото- та відеодокази, повідомив журналістам ЗПУ спеціаліст першої категорії спеціалізованої інспекції міськради Богдан Голубничий.

Зі слів Голубничого, Бєлов перекладає відповідальність за появу МАФів на директора підприємства ПП "ЛайнБудКір", яке встановлювало МАФи. 

"При цьому посадовою особою підприємства значиться 80-річна теща депутата Анна Петрівна, 1940 року народження. Від спецінспекції Віталій Бєлов жінку приховує. На зв'язок вона теж не виходить", – зазначив працівник спецінспекції.

І додав, що відповідно до перевірок, необхідних паспортів-прив'язок, на встановлені МАФи за адресою: вулиця Полтався, 81, немає.

"Бєлов каже, що в нього є якісь документи, паспорти прив’язки. Заявляє, що про всі свої дії він домовився в міській раді", – зауважив Голубничий.

Перевірки ж працівників інспеції таку інформацію не підтвердили.

Тож, у спецінспекції склали відповідний протокол про адміністративні правопорушення.

«Ми склали відповідний протокол. Із ним уже ознайомили й депутата, і повідомили, що 25 лютого Віталія Бєлова чекають на адміністративній комісії, що розпочнеться о 9.00. Буде повідомлення особисте і за місцем прописки Бєлова», – додав Богдан Голубничий.

Поки що Віталій Бєлов жодних пояснень і коментарів стосовно появи нових МАФів, установлених під його керівництвом, не дає.

photo 2020 02 14 11 18 38