05грудня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Мітингарі Кропивницького вийшли під стіни міської ради з протестом (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Мітингарі Кропивницького вийшли під стіни міської ради з протестом (ФОТО)

Сьогодні, 14 лютого, депутати міської ради Кропивницького зібралися на чергове засідання міської ради.

14 5

Але виступ громади, який зазвичай проходить на початку кожної сесії, цього разу розпочався на площі перед адміністративною будівлею.

Під владні стіни вийшли кропивничани, невдоволенні останніми змінами у ціновій політиці тарифів комунальних підприємств міста та області. Мітингувальники своїми діями хотіли привернути увагу керівництва обласного центру до протиправних, на їхню думку, підняття цін на воду та введення абонплати за розподіл газу.

Поспілкуватися із учасниками зібрання вийшов міський голова Кропивницького Андрій Райкович та його заступник Олександр Мосін.

«Я вас добре розумію. Ви домагаєтеся справедливості, і я буду робити те ж у межах своєї компетенції. Ви звертаєтеся до мене, я – до Кабінету Міністрів. Іншого виходу в нас немає. Треба говорити усім разом. Тоді нас почують», – закликав міський голова.

14 6

Щодо тарифної політики ОКВП «Дніпро-Кіровоград», то очільник міста зазначив, що він попереджав керівництво водоканалу про персональну відповідальність за підняття ціни.

«Там склалася складна ситуація. Вони взяли кредит міжнародного фонду і розірвати ці стосунки надзвичайно складно. Шлях один – якщо тарифна політика не буде відповідати вимогам людей, тоді маємо забрати в громаду своє підприємство і господарювати самостійно. А у разі невідповідності тарифів, брати підприємство на дотацію міста, області, держави. Інших варіантів в економіки бути не може. Людям треба давати ті тарифи, які вони можуть платити», – повідомив Андрій Райкович.

Міський голова запропонував представнику громади виступити на сесії зі зверненням до депутатів, аби ті підтримали пропозицію та донесли думку громади до керівництва країни.

14 7