08квітня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивницький: в обласному центрі у перспективі – три нових житлових будівництва

СУСПІЛЬСТВО

Кропивницький: в обласному центрі у перспективі – три нових житлових будівництва

Сьогодні, 28 лютого, заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін взяв участь у нараді голови ОДА Андрія Балоня з питання перспектив розвитку житлового будівництва на території міст обласного значення.

28 24

За інформацією Олександра Мосіна, у Кропивницькому вже підготовлено три інвестиційних проєкти з виділенням земельних ділянок під забудову.

Перша така ділянка розташована на проспекті Університетському. Її орієнтовна площа 3,2 гектара. Тут підведені всі зовнішні мережі: водопостачання, каналізація, електро- та газопостачання.

«Там поряд вже є багатоповерхівка. Також розвинута транспортна мережа, зручні під’їзні шляхи. Курсують автобуси 111-Б, 116-а, 274, маршрутне таксі №113, та тролейбуси №1 та №5», - повідомив посадовець.

Друга земельна ділянка площею 0,9 га розміщена на перехресті вулиць Сергія Сєнчева та Джерельної. Там також є всі необхідні для зведення багатоповерхівки мережі, функціонують під’їзні шляхи, регулярно курсує громадський пасажирський транспорт та автобуси №№111, 103 та маршрутне таксі №21.

Третє місце під забудову багатоповерхівки - по вулиці Генерала Жадова. Орієнтовна площа ділянки із всіма наявними комунікаціями – 38,5 га.

Усі ці земельні об’єкти є інвестиційно-привабливими та повністю відповідають всім вимогам для житлового будівництва.

http://kr-rada.gov.ua