10квітня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому закликають толерантніше ставитися один до одного

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому закликають толерантніше ставитися один до одного

20 11 2

Із початком введення у Кропивницькому карантинних заходів почали лунати заяви керівників підприємств-перевізників щодо необхідності підвищення вартості проїзду у маршрутних таксі.

Підприємці пояснюють, що через обмежувальні заходи, а саме: перевезення в одному транспортному засобі не більше 10 осіб, підприємства несуть збитки, а водії не хочуть виходити на свої маршрути.

У зв’язку з такою ситуацією, секретар міської ради Андрій Табалов звернувся до кропивничан.

«У Кропивницькому, як і в усій країні посилені карантинні заходи. Обмеження, у першу чергу, торкнулися громадського транспорту. Ми чуємо нарікання людей, що через посилені карантинні заходи стало важче діставатись на роботу. Багато хто скаржиться на пенсіонерів, що вони кудись їдуть зранку. Але ми маємо розуміти, що карантин вплинув на життя кожного з нас. Діти мають лишатись дома, малечу треба комусь глядіти, бо більшість батьків на роботі, тому багато бабусь зранку їдуть доглядати внуків», – зауважив посадовець.

Щодо підвищення тарифу, то очільник депкорпусу наголосив, що це не одноосібне рішення.

«Я з впевненістю заявляю, що ні я, ні депутати не підтримають рішення про збільшення вартості проїзду. У цю важку годину ми на боці людей. Ми розуміємо, що підприємства-перевізники несуть збитки. Важкі часи зараз для всіх: підприємства закриваються по всій країні. Але і перевізники мають розуміти, що усі заходи міської влади спрямовані на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби. Будьте толерантними один до одного, поставтесь з розумінням до ситуації, адже найважливіше – це життя і здоров’я людей», йдеться у зверненні.

       Читайте такожУ Кропивницькому знайшли кошти для придбання трьох апаратів штучної вентиляції легень

Голова бюджетної комісії міськради Кропивницького подякував депутатам за злагоджені дії в особливих умовах

У міській раді Кропивницького запровадили вимушені заходи задля унеможливлення скупчення людей

Комунальний перевізник Кропивницького попереджає про застосування непопулярних заходів

Мешканців Кропивницького закликають допомагати літнім людям у вирішенні побутових питань на час карантину