10квітня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Через карантин пологовий будинок у Кропивницькому працює в особливому режимі

СУСПІЛЬСТВО

Через карантин пологовий будинок у Кропивницькому працює в особливому режимі

Відвідувачів не пускають, речі і продукти, які передають пацієнткам, обробляють дезінфекторами, змінили умови перебування рідних під час партнерських пологів. Так працює через карантин пологовий будинок у Кропивницькому. Про це розповіла головна медична сестра Світлана Федотова, інформує Суспільне.UA.

20 03 243 

Наразі у міському пологовому будиноку з функціями перинатального центру 2-го рівня перебуває 50 вагітних жінок і 18 породіль.

«Усі об’єкти, яких можуть торкатися руками і співробітники, і відвідувачі, і пацієнти – все обробляється кожні три години засобом швидкої дезінфекції. Виконується вологе прибирання всіх об’єктів, поверхонь кожні три години. Раніше обробляли не так часто, три рази на добу – один раз з миючим, другий раз з дезінфікуючими засобами. Усі планові операції перенесли до 3 квітня, поки що термінових у нас не було», – каже Світлана Федотова.

20 03 244

Кропивничанин Євгеній Орехов перебуває у пологовому разом з дружиною. Розповідає: двічі був з нею на партнерських пологах.

«Більш прискіпливо ставились до мого проходу сюди, декілька разів заповнював анкету. Минулого разу я прийшов, речі поклав, привітали, пішов. Зараз все зачинено, третій день тут, не виходимо. Працюю дистанційно. Я з собою взяв ноутбук, документи, мене попередили, що мене звідси не випустять, тому я підготувався», – говорить чоловік.

20 03 245

Через те, що не можна виходити, їжу приносять у коробках працівники пологового – каже Світлана Федотова.

«У нас меню різноманітне щоденне, складається з першої, другої і третьої страви. Наприклад, сьогодні борщ, вареники з огірком, хліб, компот. Все складається в одноразовий посуд, закривається щільно і доставляється в палату», – пояснює вона.

В особливому режимі пологовий працюватиме до 3 квітня.

Читайте також