09липня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому зростає кількість жовтих пов’язок

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому зростає кількість жовтих пов’язок

Соціальна акція #підвези_медика отримала у Кропивницькому широку підтримку.

25 5

Про це інформує пресслуба міськради.

Для ідентифікації медичних працівників серед інших пасажирів громадські активісти замовили для них особливі пов’язки – жовтого кольору.

Про деталі ініціативи на підтримку лікарів розповіла депутатка міської ради Кропивницького Валентина Яремчук.

«Разом з друзями ми замовили «жовті пов’язки»: це зроблено для того щоб позначити медичних працівників, яких необхідно підвезти до місця роботи. Тому водії, якщо проїжджаючи повз зупинку ви бачите людину з жовтою пов’язкою, підвезіть її до лікарні чи додому. Бо саме медичні працівники, майже на одному ентузіазмі, ризикуючи власним життям та здоров’ям, завтра будуть рятувати нас», – зазначила місцева обраниця.

Пов’язки виготовили спеціалісти швейного підприємства «МріяЄ». До 500 пов’язок, замовлених активістами, вони додали таку ж кількість від себе.

«Вчора ми віддали частину пов’язок до обласної, дитячої обласної, центральної міської та обласної психіатричної лікарень. Сьогодні пов’язки отримають також чотири лікарні, онкодиспансер і потроху поліклініки та кардіоцентр. Потреба у таких пов’язках є велика, але, на жаль, на всіх поки не вистачає. Всі, у кого є бажання долучитися до громадської ініціативи, можуть звертатися до мене у соціальних мережах», – повідомила Валентина Яремчук.

25 4