СУСПІЛЬСТВО
Посадовець з Кіровоградщини постане перед судом за зловживання владою
- Останнє оновлення: 10 квітня 2020
Новоукраїнською місцевою прокуратурою затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо одного із сільських голів Вільшанського районів, який вчинив незаконну порубку дерев, завдавши збитків державі на понад 100 тисяч гривень.
Про це інформує прокуратура області.
Нагадаємо, голова сільради, без будь-яких дозвільних документів, за допомогою двох місцевих жителів, здійснив незаконну порубку дерев дуба у полезахисній лісовій смузі, що розташована в адміністративно територіальних межах «своєї» сільської ради.
Очільнику сільської ради інкримінується вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 246 (незаконна порубка лісу) та ч.1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.
За скоєне голові загрожує покарання у вигляді штрафу або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.
