29травня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому до осені створять сучасне лікувальне відділення з апаратурою експертного класу

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому до осені створять сучасне лікувальне відділення з апаратурою експертного класу

26702 1200x800 2

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович перебував з робочою поїздкою в Центральній міській лікарні, яка сьогодні є опорним закладом обласного центру в організації лікування хворих на коронавірус.

Очільник міста поспілкувався з колективом лікарні та оглянув приміщення, де планують створити сучасне спеціалізоване відділення з апаратурою експертного класу для лікування хворих із вірусним запаленням легень, інформує пресслужба міськради.

Нині всі хворі на COVID-19 проходять курс лікування в боксованих палатах інфекційного відділення ЦМЛ. Але медики світового рівня прогнозують другу хвилю пандемії, тому Андрій Райкович переконаний – лікувальні потужності Центральної міської лікарні необхідно оперативно розширювати. І рішення питання вже є, адже місто має готову проєктну документацію на капітальний ремонт приміщення першої терапії. Тож саме тут можна облаштувати спеціалізоване відділення для лікування хворих на коронавірусну інфекцію.

"Усі роботи потрібно зробити надзвичайно якісно та грамотно. Це відділення нам дуже необхідне вже на осінь. Бо, якщо прогнози лікарів справдяться, і ми отримаємо новий сплеск коронавірусу, матимемо де надавати містянам якісну допомогу", – наголосив Андрій Райкович. 

За попередніми підрахунками відділення, разом з обладнанням коштуватиме міському бюджету майже 30 мільйонів гривень. Більше половини суми – вартість професійного медичного устаткування.