03червня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Змінив меч на орало: як ветеран із Кіровоградщини став трактористом

СУСПІЛЬСТВО

Змінив меч на орало: як ветеран із Кіровоградщини став трактористом

5213 048

Від самого початку військових дій на сході України, тоді ще двадцятип'ятирічний житель Новомиргородсьокого району зрозумів, що його місце – на передовій.

Сергій Борса підписав контракт на військову службу в Збройних Силах України. Упродовж трьох років проходив військову службу на посаді водія автотранспортних засобів, з них півтора роки виконував бойові завдання у зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Повернувшись до мирного життя, Сергій почав шукати «своє» місце. Чоловік був переконаний у тому, що  швидше адаптуватися допоможе робота. 

Аби визначитися у своїх професійних намірах, звернувся до Новомиргородської районної філії обласного центру зайнятості.

Разом із фахівцями філії атовець розглянув різні варіанти працевлаштування. Врешті зрозумів, що затребуваною на місцевому ринку праці є професія тракториста. Йому запропоновали здобути цю професію на базі ОК НКК «Аграрник». 

Час опанування нової професії сплинув швидко. Здобувши новий фах, навіть попри карантин, колишній боєць довго не роздумував, коли фахівець райфілії запропонував йому вакансію тракториста, відкриту у ТОВ Машинно-технологічна станція «Ятрань». 

«Служба зайнятості та роботодавці не мають права залишити учасників АТО/ООС наодинці з їхніми проблемами. Наше спільне завдання – допомогти людині здобути впевненість у собі та вселити віру в майбутнє. Наша місія – сприяти їхньому працевлаштуванню. І нам це вдається», – зазначає директор Новомиргородської районної філії обласного центру зайнятості Юрій Сула.

Робота припала Сергію до душі, а керівництво підприємства задоволене тим, як він виконує свої обов’язки.

Вікторія Удовіцька,

провідний фахівець райфілії КОЦЗ