05липня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому протягом двох місяців можна долучатися до конкурсу кращих роботодавців

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому протягом двох місяців можна долучатися до конкурсу кращих роботодавців

З метою визначення роботодавців, які забезпечують найкращі умови праці, стимулювання їх покращення на підприємствах міста та  соціального рекламування підприємців міста у Кропивницькому проведуть конкурс.

Переможців конкурсу, інформує пресслужба міськради, визначать за номінаціями серед підприємств із середньообліковою чисельністю працівників:
від 4 до 20 осіб;
від 21 до 100 осіб;
від 101 до 500 осіб;
від 501 і більше осіб.

Організатором конкурсу виступив департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Кропивницького.

Останнім терміном прийому матеріалів на участь у конкурсі є 1 серпня 2020 року. Матеріали, подані пізніше цієї дати, не приймаються.

Суб’єкти господарювання – претенденти, які погодились з умовами конкурсу, подають до оргкомітету заявку на участь в паперовому вигляді за підсумками діяльності у попередньому році.

Претендент надає до оргкомітету всю необхідну інформацію, яка носить відкритий характер і не містить комерційної таємниці та несе відповідальність за повноту та достовірність наданої інформації.

Переможці будуть оголошені до 1 вересня 2020 року.

Диплом лауреатам конкурсу буде вручено в урочистій обстановці міським головою Кропивницького. Переможці конкурсу матимуть право використовувати у своїй документації та рекламних матеріалах звання «Кращий роботодавець».

Адреса організаційного комітету: 25006, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 414.

Телефон: 35 61 55 або моб тел. 050 526 90 96 (Тетяна Волошинова).