05липня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кіровоградщина: система безоплатної правої допомоги запустила власний канал у TikTok

СУСПІЛЬСТВО

Кіровоградщина: система безоплатної правої допомоги запустила власний канал у TikTok

 101556223 350214892607827 4080251594426286080 n

Система безоплатної правої допомоги створила власний канал «PravoTok» у додатку TikTok.

 Там (//www.tiktok.com/@ualegalaid">https://www.tiktok.com/@ualegalaid) будуть публікувати короткі мобільні кліпи про права дітей.

«Діти – одна з цільових аудиторій системи безоплатної правової допомоги. Підлітки становлять певну частину користувачів нашої Facebook-сторінки, акаунту в Instagram, каналів у Telegram, на YouTube. ТікТок стає все більш популярним в Україні, і система БПД обов’язково маєте бути там, де є ваша аудиторія», – розповів заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Сергій Ющишин.  

Офіційно канал відкрили учора, 1 червня, у День захисту дітей. Там вже є три  відеоролики, в яких діти у креативній формі, доступними словами розповідають про свої права. Згодом на підписників сторінки чекають сюрпризи – контент для підлітків створюватимуть їхні улюблені зірки. На каналі також будуть проводитися челенджі на правову тематику.

Підписуйтеся на сторінку «PravoTok» у TikTok.

Охочі долучитись до каналу  можуть зняти ролик про права дітей. Це може бути кліп, слоумо, відео з ефектами, дуети, скетчи – будь-який формат відеоконтенту, що дозволяє додаток TikTok.

Відео має бути коротким, тривалістю до 15 секунд, динамічне, озвучене українською мовою. Ролики мають бути зняті у вертикальному форматі. І ще умова – це мають бути раніше ніде не опубліковані відео.

Надсилайте їх на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Найкращі відео будуть опубліковані на аккаунті системи БПД у TikTok //www.tiktok.com/@ualegalaid">https://www.tiktok.com/@ualegalaid