05липня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Де на Кіровоградщині виявили проблеми щодо організації дитячого харчування

СУСПІЛЬСТВО

Де на Кіровоградщині виявили проблеми щодо організації дитячого харчування

71jbbfd2ktv1g2n1vb77

В онлайн-засіданні колегії управління освіти і науки Кіровоградської ОДА посадовці розглянули питання стану харчування дітей у закладах освіти та заходи щодо його поліпшення.

До обговорення долучилися начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Олена Черненко та начальник відділу безпечності харчових продуктів Держпродспоживслужби Кіровоградщини Руслан Крайносвіт.

Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 29 листопада 2020 року №1187-р «Про затвердження регіонального плану заходів щодо створення належних умов для безпечного та якісного харчування дітей на 2019-2023 роки» та відповідного плану заходів в кінці 2019-на початку 2020 років було проведено інвентаризацію харчоблоків, їдалень закладів освіти області та складено паспорти щодо стану їх матеріально-технічної бази й організації харчування дітей.

Фахівці Держпродспоживслужби зазначили, що станом на 25 березня 2020 року в області паспортизовано 885 харчоблоків та їдалень, що складає 98,7% від загальної їх кількості. Не паспортизованими залишаються 2 професійно-технічні заклади та 7 коледжів.

За результатами паспортизації харчоблоків 574 заклади (213 ДНЗ, 347 ЗНЗ) потребують зміцнення матеріально-технічної бази, санітарно-технічного стану приміщень для покращення організації харчування дітей. Найбільшу кількість невідповідностей виявили в навчальних закладах м. Олександрії, Вільшанського, Голованівського, Долинського, Знам’янського, Новомиргородського та Новоукраїнського районів. Не встановлено розбіжностей в закладах освіти Петрівського району.

Основні невідповідності у сферах санітарного законодавства та безпечності харчових продуктів - це недостатня кількість виробничих та підсобних приміщень; необхідність проведення ремонтних робіт; неефективні системи вентиляції; недостатня кількість технологічного, холодильного обладнання та посуду; не проведена метрологічна повірка високотемпературного обладнання (духових шаф); не погоджене з Держпродспоживслужбою примірне двотижневе меню або ж є випадки його недотримання; відсутні рецептурні збірники та картки-розклади на страви, зазначені в меню; персонал не володіє знаннями щодо дотримання гігієни; порушуються строки проходження періодичного медичного огляду працівників; відсутня гаряча проточна вода біля рукомийників у їдальнях для дотримання особистої гігієни дітьми; не проводиться відомчий лабораторний контроль готових страв, змивів. Також встановлено порушення поточності технологічного процесу приготування страв; в холодильному обладнанні відсутні термометри та порушується температурний режим зберігання; супровідні документи на харчові продукти наявні не у повному обсязі, чим не забезпечено систему простежуваності; система НАССР впроваджена не на всіх об’єктах. Зокрема, станом на 25 березня 2020 року, система безпечності харчової продукції НАССР впроваджена лише в 423 закладах освіти (48%), в інших закладах запровадження системи триває.

Протягом І кварталу 2020 року в 232 закладах освіти розпочали виконання плану заходів для покращення організації харчування дітей. Найбільше невідповідностей у сферах санітарного законодавства та безпечності харчових продуктів усунули навчальні заклади в Благовіщенському, Гайворонському, Голованівському, Компанївському, Олександрійському, Устинівському, Олександрівському, Онуфріївському та Кропивницькому районах, м. Олександрія та м. Світловодськ. Не змінилася ситуація у Бобринецькому, Вільшанському, Добровеличківському, Новоархангельському, Новомиргородському та Світловодському районах.

За І квартал цього року з керівниками закладів освіти, медичними працівниками, органами місцевого самоврядування та місцевими органами влади проведено 86 нарад та 44 семінари з питання стану харчування дітей. Робота триває.