05липня2022

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Керівництво обласної ради закликає громади до участі в розробці законопроєкту про адміністративно-територіальний устрій

СУСПІЛЬСТВО

Керівництво обласної ради закликає громади до участі в розробці законопроєкту про адміністративно-територіальний устрій

1613043029

Учора, 11 лютого, у Кропивницькому відбулося обговорення проекту Закону України «Про порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою України».

Участь у нараді взяв перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк.

Він звернувся до керівників громад Кіровоградської області, які долучились до обговорення через систему відеоконференцій «Zoom», щоб ті опрацювали законопроект та надали свої пропозиції.

"Спілкуючись із представниками громад, чуємо запитання про проблеми, що виникли в результаті адміністративно-територіальної реформи. Тому, закликаю території долучитися до розробки цього законопроекту і надавати власні пропозиції", – зазначив Юрій Семенюк.

Зазначений законопроект передбачає врегулювання, зокрема, процесу встановлення меж для населених пунктів, віднесення населених пунктів до категорій міст, найменування та перейменування сіл, селищ, міст, створення відкритого державного реєстру адміністративно-територіальних одиниць.

Наступне засідання наради заплановано провести на наступному тижні, де буде опрацьовано надані громадами пропозиції для подальшого направлення їх до Верховної Ради України.

Читайте також: Юрій Семенюк: В інтересах територіальних громад повернути обласним та районним радам право створювати виконавчі комітети

Названо найуспішні громади Кіровоградщини