29січня2022

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Спростування чуток: кропивницький посадовець запевнив, що у центрі міста видалять винятково аварійні дерева

СУСПІЛЬСТВО

Спростування чуток: кропивницький посадовець запевнив, що у центрі міста видалять винятково аварійні дерева

34873 1200x800 2

Заступник Кропивницького міського голови Олександр Мосін спростував чутки про те, що реконструкція Центрального скверу передбачає спилювання усіх дерев цієї зеленої зони.

Навпаки, звернув увагу посадовець, головною вимогою міської влади при реалізації проєкту є максимальне збереження зеленої зони скверу. Важливо, що і інвестор таку позицію поділяє та підтримує.

"Ми дійшли порозуміння і хочу запевнити, що ні у кого немає на меті вирубати всі дерева і перетворити сквер на пустелю. Ми видалимо лише аварійні дерева – ті, що реально несуть загрозу безпеці кропивничан", – наголосив Олександр Мосін.

Вся площа Центрального скверу становить 63 сотки, а для будівництва закладу харчування необхідно близько 18-ти. Вся інша територія залишиться сквером, але впорядкованим, затишним, де кожному містянину і гостю міста захочеться відпочити. Там будуть облаштовані гарні пішохідні доріжки, два фонтани, зручні лавки, сучасне освітлення. Це буде ошатний куточок у самому центрі Кропивницького.

Варто зауважити і те, що підвали, розташовані під Центральним сквером перебувають в аварійному стані. Їх затопили грунтові води, а коріння дерев зруйнувало цілісність будівельних конструкцій. Тому реконструкцію скверу розпочнуть з ліквідації небезпечних підвалів, а реконструкція зеленої зони скверу стане наступним етапом.

Читайте також: Маємо зробити Центральний сквер гарним і затишним, – міський голова Кропивницького (

Кропивницькі екоактивісти виступили проти забудови Центрального скверу

Чи перетворять занедбаний сквер у центрі Кропивницького на ошатну візитівку міста