25травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Протягом тижня активісти кропивницької громадської організації переадресували ліки на майже 350 тисяч гривень

СУСПІЛЬСТВО

Протягом тижня активісти кропивницької громадської організації переадресували ліки на майже 350 тисяч гривень

89325 32957 

Другий місяць кропивницька громадська організація «Мобільна волонтерська група» активно допомагає захисникам України.

Не залишають поза увагою й мешканців регіонів, що найбільше постраждали внаслідок бойових дій. Про це розповіла голова ГО «Мобільна волонтерська група» Наталі Салімова АрміяInform.

За її словами, забезпечення медикаментами та засобами гігієни стало важливим аспектом роботи волонтерської спільноти Кропивницького з самого початку широкомасштабної війни.

"Війна торкнулася майже кожного українця та українки. У своїй діяльності ми намагаємося підтримати всі категорії населення, які постраждали внаслідок вторгнення росії в Україну. Тиждень, що минув, став особливо активним в цьому напрямку. За сім днів ми роздали ліків на понад 347 000 гривень. Це ліки, які ми закупили завдяки благодійній допомозі Асоціації Клівленд Майдан, і медикаменти, передані нам Оленою Гідуляновою-Новгородцевою, Мариною Валявською та нашими українськими та польськими друзями", – зазначила волонтерка. 

Медикаментами забезпечували поранених захисників, біженців, особливу увагу приділяли родинам, у яких є особи з інвалідністю та літні люди.

Читайте також: