24квітня2024

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Голова Кіровоградської ОДА закликав дорослих говорити з дітьми про жахливі іграшки

СУСПІЛЬСТВО

Голова Кіровоградської ОДА закликав дорослих говорити з дітьми про жахливі іграшки

325689567

Хроніка жорстокої війни не піддається людській логіці…

Звірства, які натворили в українських мирних містах і селах російські окупанти, змусили голову Кіровоградської ОДА/ОВА Андрія Райковича вкотре із застереженням звернутися до земляків.

"Люди добрі, війна не так далеко від нас. Нехай їхній чорний чобіт сюди не зайде. Але будьмо пильними – в жодному разі навіть не торкайтесь підозрілих, незнайомих предметів. Як би не кортіло. Наслідки – тяжкі поранення, каліцтва і, навіть, смерть. Таких випадків вже немало на територіях, де тривають бойові дії.

Звертаюсь до батьків – поговоріть з дітьми. Шановні вчителі, говоріть про це з учнями. Зайвий раз не завадить. Але зробіть це дохідливо, мудро, щоб не налякати. Агресор підступний і цинічний. Вибухівку ховають навіть у дитячих іграшках!

Будьте уважними! Ми живемо в умовах воєнного часу. А це значить і сувора комендантська година, і в укриття, коли сирена, і чіткий порядок – скрізь і у всьому. Тільки так вистоїмо.

Дякуємо нашим славним Збройним Силам України за те, що ми живі! Разом ми сильні! Україна переможе!", – зазначив очільник області.

Довідково: днями трагічний наслідок російської агресії стався у селі Новоселівка Покровського району Дніпропетровщини. Як встановили правоохоронці, 47-річна місцева мешканка підірвалася на вибуховому пристрої коли взяла його в руки. Від отриманих поранень жінка померла.

Читайте також: