17серпня2022

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивницький та область співпрацюватимуть із міжнародними фінансовими структурами

СУСПІЛЬСТВО

Кропивницький та область співпрацюватимуть із міжнародними фінансовими структурами

279739151 322548729989357 725657635015608086 n

Україна вже має план відбудови.

На цьому під час наради з керівниками громад і територій сьогодні, 2 травня, наголосив начальник військової адміністрації Андрій Райкович. 

План розрахований на співпрацю з потужними міжнародними фінансовими структурами. Проте левова частка складної роботи ляже на плечі місцевих громад.

"Ми в числі тих областей, які будуватимуть житло для переселенців. Це солідний проєкт. Не виключено, що будівельні потужності, напевно і людський, професійний ресурс доведеться задіювати з усієї області, – наголосив Андрій Райкович. – Зрозуміло, що пріоритетні території ті, що знищені ворогом. Але і до війни, і зараз кожна область має перелік першочергових – стратегічних проєктів, потреб як у дорожньому будівництві, у реконструкції теплопостачання. Наприклад, для Кропивницького, Олександрії, Світловодська – це важлива комунальна проблема. Чи вода для Долинської".

Нині кожен напрямок економіки: комунальної, гуманітарної сфери, культури, спорту, медицини, освіти – однаково важливий для ефективного розвитку громад і області в цілому. Тому всі наявні проєкти, передпроєктні матеріали мають вже бути актуалізовані, переконаний Райкович.

Читайте також: