18квітня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО В обласній науковій бібліотеці відмовилися від співпраці з кількома видавництвами

СУСПІЛЬСТВО

В обласній науковій бібліотеці відмовилися від співпраці з кількома видавництвами

big 093

В обласній універсальній науковій бібліотеці імені Чижевського створили дорадчий орган із актуалізації свого фонду в умовах російської збройної агресії проти України.

Про це повідомила директор закладу Валентина Животовська сьогодні, 12 травня.

«Наше завдання відпрацювати з іншими бібліотеками регіону питання про вилучення пропагандистської російської літератури з фондів. Наразі з фонду обласної універсальної наукової бібліотеки імені Чижевського вилученню підлягають близько сотні авторів. Також, ми проводимо відповідну методично-роз’яснювальну роботу серед бібліотекарів області. Ми розпочали наукове дослідження щодо стану фондів публічних бібліотек Кіровоградщини з тим, щоб змоделювати ядро фондів у майбутньому», – зазначила Валентина Животовська.

Директорка бібліотеки додала, з початку вторгнення російської федерації, заклад відмовився від співпраці з кількома видавництвами.

«Ми не співпрацюємо з українськими видавництвами, які також орієнтовані на ринок країни-окупанта. Є або чорне, або біле. Не інакше. Завдання ради – пошук нових українських видавництв для подальшої співпраці і заміщення забороненої російської літератури якісними українськими авторами», – додала Валентина Животовська.

Разом із тим вона повідомила, що увійшла до ради мінкульту з питань розвитку бібліотечної сфери.

Читайте також: