18квітня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Уперше за 30 років: в обласній стоматполіклініці оновили терапевтичне обладнання

СУСПІЛЬСТВО

Уперше за 30 років: в обласній стоматполіклініці оновили терапевтичне обладнання

 

Терапевти обласної клінічної стоматологічної поліклініки вперше за 30 років працюють на новому обладнанні. Оновили чотири стоматологічні установки.

Про це повідомила керівниця закладу Олена Мар’єва.

На три сучасні стоматологічні установки Siger U200 гроші виділив обласний бюджет, ще одну схожу поліклініка придбала власним коштом.

«Уперше за останні 30 років у поліклініці розпочали оновлення обладнання. Його ми встановили буквально напередодні. Мова йде не лише про питання комфорту пацієнтів і лікарів, а й конкурентоспроможності з приватними клініками», - зазначила Олена Мар’єва.

Установка має сенсорну панель керування усіма функціями стоматологічного обладнання. Блок лікаря розрахований на 5 інструментів, які активуються індивідуально та унеможливлюють випадки одночасної роботи декількох. Гідроблок має автоматичне наповнення стакана пацієнта водою, системою автономної подачі очищеної води на робочі інструменти, бойлер для підігріву води та інше.

Загальна вартість трьох стоматологічних установок – 420 тисяч гривень.

Окрім терапевтичної, поліклініка надає хірургічну й ортопедичну стоматологічну допомогу.

Нагадаємо, військовослужбовці лікування проходять безоплатно.

Як повідомлялося раніше, колектив дитячої обласної лікарні переказав частину зарплати за травень на потреби Збройних сил України.