25лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Фотозони, локації та чотирилапі помічники: кропивницькі рятувальники долучилися до заходів для дітей (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Фотозони, локації та чотирилапі помічники: кропивницькі рятувальники долучилися до заходів для дітей (ФОТО)

photo 2022 06 01 14 06 12

Традиційне свято для малечі у Міжнародний день захисту дітей цього року – з гірким присмаком війни.

photo 2022 06 01 14 05 27

Масштабних святкувань у Кропивницькому, звісно, не влаштовували, але для дітей, які вимушено покинули свій дім через військову агресію росіян, та місцевих юних жителів громада міста вирішила організувати веселий та безпечний острівець дитинства. На майданчику Донецького університету внутрішніх справ, за ініціативи ГУ Нацполіції Кіровоградської області, рятувальники, поліцейські, громадські організації, дитячо-юнацькі творчі центри розмістили пізнавальні локації, де кожен міг знайти цікаве заняття, гру, змагання. Звісно, є тут облаштоване укриття на випадок оголошення сигналу тривоги.

photo 2022 06 01 14 05 16

Отже, чим розважили дітей рятувальники? Фотозони з тантамаресками, локації «пожежний-рятувальник», «піротехнік», «психолог» та незмінно популярна локація «кінолог», де дітей радо зустрічали чотирилапі рятувальники – молода й завзята Джея та досвідчений Аякс, обидва – породи німецька вівчарка. Малеча та й школярі із задоволенням спілкувались із фахівцями Служби порятунку, приміряли одяг рятувальника та «керували» пожежно-рятувальним автомобілем! А мультик про легендарного чотирилапого сапера Патрона, який демонстрували на великому екрані, був чудовим каталізатором святкового настрою.

photo 2022 06 01 14 06 33

Організаторам і натхненникам цього острівця безпеки та дитинства вдалось досягти головної мети – побачити посмішки дітей! Юні гості свята справді раділи можливості бути безтурботними «чомучками» та весело бавитись. Твердо віримо, що незабаром наша дітвора сповна поверне собі своє безпечне дитинство! Разом – до ПЕРЕМОГИ!

photo 2022 06 01 14 04 56

 

ГУ ДСНС України у Кіровоградській області