25лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Жодної дитячої сльозинки ми ніколи не пробачимо, – голова Кіровоградської ОВА

СУСПІЛЬСТВО

Жодної дитячої сльозинки ми ніколи не пробачимо, – голова Кіровоградської ОВА

9901db85 0f99 408b 8d82 8a590808945b

Сьогодні, 1 червня, День захисту дітей у Кропивницькому почався розвагами, іграми, неймовірною кількістю дітвори зі своїми батьками.

281baedf 8bbc 43b1 aa23 bc0beacfbae3

А також купою солодощів, смаколиків і яскравих іграшок – усіх приймало казкове дитяче містечко, інформує пресслужба ОВА. 

Головний меценат свята – начальник обласної військової адміністрації Андрій Райкович.

Волонтерська команда ОВА, разом із ТМ «Ласка» потурбувалися, щоб і маленькі артисти, спортсмени, і зовсім крихітні гості у пелюшках були з подарунками. Було дитяче харчування, дитяча гігієна, дитячі іграшки, особливо для родин, які переселилися із східних областей.

Нікого не залишила байдужим іграшкова гірка. Дві з половиною сотні іграшок на знак глибокої пам’яті про кожну дитину, чиє невинне маленьке життя обірвала війна.

"Дитячі сльози – це особливий рахунок ворогу. Жодної сльозинки ми ніколи не забудемо і не пробачимо. Зусилля влади на усіх рівнях – увага дітям: від народження до повноліття. Я, коли щоранку повідомляю громаді, скільки дітей в області народилось, обов’язково акцентую, що звідкіля б вони не були: Харків, Буча, Херсон, Ірпінь – усі діти наші, бо це – майбутнє України. Радує, що творча дітвора щиро патріотична. Нехай маленькі кошти, але збирають, щоб допомогти Збройним Силам. З такими дітьми Україна приречена перемогти!" – зазначив Андрій Райкович.  

У рамках сьогоднішнього свята редакція тижневика «Україна - центр» поновила свою традиційну акцію «Місто в пелюшках».

Дитяче містечко подарувало багато радощів дітворі та дорослим.

c9cf68c7 47a6 4a63 bfd7 df32ef2f6ce4 1