02жовтня2022

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому на обліку для отримання тимчасового житла перебувають 189 сімей з охоплених війною регіонів

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому на обліку для отримання тимчасового житла перебувають 189 сімей з охоплених війною регіонів

14a30fdd4c6c306bb05dcbfa3cebcdb00e8116e0

Засідання громадської комісії з житлових питань Кропивницької міськради провели сьогодні, 13 червня.

Про це інформує пресслужба міської ради

"На порядку денному – два проєкти рішень виконавчого комітету щодо взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та видачі ордерів мешканцям гуртожитку на проспекті Університетський, 21", – поінформувала членів комісії керуюча справами виконавчого комітету Кропивницької міської ради Світлана Балакірєва.

До міської ради лише за минулий тиждень надійшло двадцять шість заяв від вимушених переселенців з Донецької, Луганської і Херсонської областей та міста Харкова. У двадцяти двох зверненнях заявники вказали, що їхні домівки повністю зруйновані або знаходяться в непридатному для проживання стані. Комісія рекомендувала виконавчому комітету взяти родини на облік для отримання тимчасового житла. На даний час у Кропивницькому на обліку вже перебуває 189 сімей з охоплених війною регіонів України і місто робить все можливе, аби забезпечити їм гідні умови проживання.

Комісія розглянула також шість заяв від жителів прийнятого до комунальної власності гуртожитку по проспекту Університетському, 21 щодо надання ордерів. Наявність ордерів дозволить їм у подальшому приватизувати кімнати і стати повноправними господарями своїх помешкань.