17серпня2022

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Пориви та почасове постачання: стан водомереж Кропивницького завдає чималого клопоту не лише містянам

СУСПІЛЬСТВО

Пориви та почасове постачання: стан водомереж Кропивницького завдає чималого клопоту не лише містянам

Водозабезпечення мешканців селища Нового у Кропивницькому вже місяць здійснюється за графіком.

14 7

Про це інформує пресслужба міськради.

Для організації стабільного водопостачання і водовідведення у цьому мікрорайоні обласного центру варто розглянути можливість передачі водного господарства на баланс ОКВП «Дніпро – Кіровоград».

Доручення  щодо оперативного опрацювання цього питання керівниками галузі ЖКГ міської ради разом із адміністрацією Кропивницького ВКГ надав заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради сьогодні, 14 червня.

«Мешканці селища Нового мають бути повноцінно забезпечені водою. І збільшення навантаження на свердловини влітку, необхідно було враховувати ще взимку і відповідним чином реагувати», – зазначив посадовець.

За інформацією Олександра Чельника, директора КП «Теплоенергетик», яке сьогодні постачає воду у селищі Новому, причиною такої ситуації став вихід з ладу однієї із двох свердловин водозабору.

«Ми змушені подавати воду мешканцям мікрорайону за графіком: із 05.30 до 09.30 зранку і від 18.00 по 22.00 увечері, щоб в решту часу встигати наповнювати резервуари», – зазначив керівник підприємства.

За його словами, договір з підрядною організацією на ремонт водозабору вже підписаний і підприємство має найближчим часом його розпочати із заміною трубопроводу на сучасний пластиковий, встановленням потужного насосного обладнання та системи його захисту.

Олександр Мосін також  звернув увагу адміністрації Кропивницького ВКГ на збільшення кількості поривів на мережах водопостачання і водовідведення, особливо в центральній частині Кропивницького та доручив заступнику міського голови Олександру Вергуну особисто взяти на контроль виконання аварійних робіт та відновлення асфальтового покриття після ліквідації поривів.