17серпня2022

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Протягом доби шахраї виманили у жителів Кіровоградщини понад 350 тисяч гривень

СУСПІЛЬСТВО

Протягом доби шахраї виманили у жителів Кіровоградщини понад 350 тисяч гривень

288020613 381051587392047 8634918063776504968 n

У Кропивницькому до поліції надійшло повідомлення від жінки, яка втратила свої заощадження, заповнивши «анкету» на одному з інформаційних месенджерів.

Під приводом збору коштів на допомогу військовим, особи скористалися даними банківської карти і таємним кодом, який вказала потерпіла, повідомили в секторі комунікації поліції Кіровоградщини.

Загалом в області протягом доби з заявами до поліції про незаконне заволодіння коштами шляхом обману звернулося шестеро осіб. Із них троє – жителі Кропивницького, а також Новоукраїнського району та міста Олександрії.

"Не перераховуйте наперед гроші під час купівлі товарів через інтернет;  у жодному випадку не повідомляйте дані своїх платіжних карток (пін-коди, термін дії чи номер картки, тризначний код безпеки на зворотному боці, sms-паролі). Це конфіденційна інформація, з допомогою якої з ваших рахунків можуть викрасти гроші; негайно припиняйте телефонну розмову з особами, які представляються працівниками банківських установ та намагаються з’ясувати будь-які дані щодо ваших карток чи рахунків", – рекомендують у поліції.

І додають, у жодному разі не слід переходити за сумнівними гіперпосиланнями та вводити конфіденційні дані на підозрілих чи неперевірених ресурсах.