05липня2022

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Кропивницький студент захистив дипломну роботу під звуки вибухів з окопу

СУСПІЛЬСТВО

Кропивницький студент захистив дипломну роботу під звуки вибухів з окопу

1 22 06 22

Один зі студентів Кропивницького інженерного фахового коледжу ЦНТУ захищав дипломний проєкт у бліндажі на передовій. 

Як розповів заступник директора коледжу з навчальної роботи Віктор Зозуля, в 2022 році чимало випускників скористались правом на дистанційний захист, оскільки вони зараз знаходяться не у Кропивницькому, інформують на сайті ЦНТУ.

Один із випускників, хто цього року захищав свій дипломний проект дистанційно, – студент четвертого курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» інженерного фахового коледжу Олексій Трубілко. Відео свого захисту він записав в окопах та надіслав до екзаменаційної комісії безпосередньо з передової.

«Заздалегідь перепрошую за якість відео та можливі сторонні звуки, – розпочинає свій захист Олексій Трубілко. – У хвилини відносного спокою, коли [ворог] зализує рани та рахує втрати, я записую це відео. Дозвольте представити вам дипломний проект на тему «Ультразвуковий пристрій вимірювання відстані». Актуальність даного проекту полягає у його багатозадачності».

За 10 хвилин Олексій розповів про роботу пристрою, якому присвятив дипломний проект.

За словами Віктора Зозулі, екзаменаційна комісія коледжу заздалегідь отримала пояснювальну записку та креслення дипломного проєкту, за день до моменту захисту члени екзаменаційної комісії ознайомились із дипломним проєктом, тому могли оцінювати роботу, слухаючи запис виступу студента.

Сам дипломний проєкт виконано якісно, екзаменаційна комісія оцінила його на «відмінно».

Фото – звідси