20травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому відзначили Міжнародний день миру (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому відзначили Міжнародний день миру (ФОТО)

IMG 8953

В обласній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського відзначили Міжнародний день миру.

IMG 9028

У холі першого поверху книгозбірні на відвідувачів чекала велика яскрава експозиція світлин та малюнків з фондів бібліотеки, присвячених темі миру.  Про історію українського народу, його традиції та воєнне сьогодення розповідала книжкова виставка «Миру в Україні – бути!», інформує пресслужба книгозбірні.

Відвідувачі бібліотеки цього дня брали участь у  майстеркласі з виготовлення з бісеру янголят, які огортатимуть теплом серця захисників на передовій.

IMG 8975

Особливу програму бібліотекарі підготували для своїх маленьких друзів – дівчаток та хлопчиків з дитсадка «Краплинка». Щасливі люди живуть у мирі. Щоб бути щасливим, потрібно бути здоровим, щоб бути здоровим, потрібно правильно харчуватися. Тож, у відділі з питань охорони здоров’я малеча знайомилася з секретами правильного харчування. А разом з бібліотекарями відділу абонементу діти виготовляли символи миру – голубів. Разом з ними вони фотографувалися на різних локаціях та в чудовій фотозоні з повітряною інсталяцією.

Заходи до Дня миру не обмежилися стінами бібліотеки.  Під час вуличної акції «Я обираю мир» кропивничани та гості міста на паперових голубах писали побажання та слова вдячності нашим захисникам, знайомились з літературою, присвяченою Україні та її взаємовідносинам зі світом, а також отримували передбачення по чудовій книзі Анни Барнс «Як бути щасливим».

Відзначення Міжнародного дня миру було організовано в рамках проєкту «Мир у Цифровий Час», який виконується у співпраці з ГО «Фундація прав людини/Human Rights Foundation Ukraine» www.uhrf.org за підтримки Інституту зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.