13червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому виші ознайомилися з нормативно-правовою базою щодо гендерно зумовленого насильства (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому виші ознайомилися з нормативно-правовою базою щодо гендерно зумовленого насильства (ФОТО)

328627824 1131726874140459 4270657377323079407 n

Тренінг «Мобілізація зусиль громади щодо ідентифікації та реагування на випадки гендерно зумовленого насильства, з особливою увагою до домашнього насильства під час війни» провели для працівників Донецького державного університету внутрішніх справ.

Мета заходу – окреслення основних дефініцій гендерно зумовленого насильства, формування в суспільстві негативного ставлення до насильницької моделі стосунків, виявлення та перенаправлення осіб, які постраждали від різних видів насильства. Особливу увагу привернули до жінок і дівчат, які постраждали від домашнього насильства під час війни та їхнього доступу до соціально-психологічних послуг.

Модераторка тренінгу, тренерка ЛаСтрада Олена Арутюнян розповіла про стереотипи та міфи домашнього насильства, його масштаби в Україні і світі, форми, прояви, ознаки, відповідальність, суб’єкти взаємодії. Надала алгоритм дій у випадках виявлення зазначеного факту.

Представники ДонДУВС виокремили проблемні питання та попрацювали в групах щодо обговорення нормативно-правової бази з гендерно зумовленого насильства.