18квітня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Оголосили імена лауреатів конкурсу «Молода людина року-2023» у Кропивницькому (ФОТО)

СУСПІЛЬСТВО

Оголосили імена лауреатів конкурсу «Молода людина року-2023» у Кропивницькому (ФОТО)

366932470 684856160351025 427844630534233155 n

Напередодні Дня молоді, у Кропивницькому оголосили результати міського конкурсу "Молода людина року-2023".

Урочистості пройшли у громадському просторі «Атмосфера МИР2.0» в рамках обласного молодіжного фестивалю «Українська молодь єднає».

366680650 684856153684359 603033034791047982 n

Престижний у молодіжному середовищі конкурс в обласному центрі проводиться вже всьоме.

"Для нас стає традицією – відзначати День молоді разом із європейськими країнами, як знак того, що ми рухаємося до європейської спільноти. Ми живемо в нелегкий, але доленосний період – час героїчної боротьби за незалежність, час подвигів та звитяг. Наша молодь сьогодні боронить рідну землю на передовій, вона з перших днів війни стала надійним тилом для військових та цивільних громадян України. Власною хоробрістю українська молодь змінює хід історії, наполегливо демонструє світові, що таке справжня боротьба вільних людей за свободу і незалежність! Українська молодь сьогодні в авангарді тих, хто наближає нашу Перемогу", – наголосив під час вручення нагород секретар міської ради Олег Колюка.

366573879 684855640351077 6226217058149266448 n

Перший диплом міського конкурсу “Молода людина року” вручався у номінації «Молодий волонтер року». Ним нагороджений Олег Єнєв, волонтер-водій Громадської організації "Серця матерів та ветеранів війни Кропивницького".

Кропивницький знаний своїми унікальними молодими талантами. Музиканти, хореографи, художники, літератори – яскрава візитівка міста та області.

За вагомі досягнення і пропаганду музичного мистецтва, за досягнення високих результатів у розвитку інструментального мистецтва, активну участь в конкурсах, фестивалях, благодійних проєктах переможцем міського конкурсу «Молода людина року» в номінації «Відкриття року у сфері культури і мистецтва» став Владислав Царенко, викладач відділу струнних інструментів Кропивницького музичного фахового коледжу.

У Кропивницькому стрімко зростає спортивна зміна титулованим спортсменам, про це свідчать і сьогоднішні нагороди. Диплому міського конкурсу «Молода людина року» в номінації «Відкриття року у сфері фізичної культури і спорту» удостоєна Сабіна Табачук – тренерка-викладачка комунального закладу "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3 Кропивницької міської ради".

У цій номінації була потужна конкуренція, тож подяки за участь у міському конкурсі «Молода людина року» оголошені Владиславі Лягаєвій, тренерці-викладачці відділення єдиноборств вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Кропивницької міської ради та Єлизаветі Галімській, вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 4 Кропивницької міської ради відділення кіокушинкай карате.

Лауреатом конкурсу в номінації «Молодий працівник промислової галузі» за високі професійні досягнення, особистий внесок у розвиток підприємства став Андрій Білокінь – інженер-програміст конструкторського бюро електротехнічного обладнання ПАТ Науково-виробниче підприємство "Радій". Подяки у цій номінації оголошені Володимиру Армашову – заступнику директора з виробництва Приватного акціонерного товариства "Кропивницький олійноекстракційний завод", Анастасії Коротченко – менеджерці систем якості Товариства з обмеженою відповідальністю "Придніпровський олійноекстракційний завод", Віталію Затєєву – апаратнику одержання лаків та емалей на полімерних смолах Товариства з обмеженою відповідальністю "Прогрес-2010" та Наталії Гребенковій – швачці пошивного цеху № 4 Приватного акціонерного товариства "Швейна фабрика "Зорянка".

Диплом в номінації «Молодий підприємець року» цьогоріч отримав Ерік Краснов – підприємець, керівник ресторану "Панорама".

Перемогу в номінації «Молода науковиця року» здобула Ілона Андрощук – доцентка кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Центральноукраїнського національного технічного університету, кандидат економічних наук. Подяки за участь у важливій для розвитку міста номінації оголошені Єлизаветі Сагун – старшій викладачці кафедри "Конструкції повітряних суден, авіадвигунів та підтримання льотної придатності" Льотної академії Національного авіаційного університету, Єгору Назимку – першому проректору Донецького державного університету внутрішніх справ, доктору юридичних наук, професору, майору поліції та Тетяні Пономарьовій -– завідувачці науково-дослідною лабораторією з проблем запобігання кримінальним правопорушенням Донецького державного університету внутрішніх справ, кандидатці юридичних наук.

Роль і внесок медичних працівників сьогодні у порятунок, лікування і реабілітацію захисників і захисниць України надзвичайно вагомий, як вагомим є і звання лауреата конкурсу у номінації «Молодий медик року». Ним став Микола Цепінь – завідувач відділенням екстреної (невідкладної) допомоги Комунального некомерційного підприємства "Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради". Подяки оголошені номінантам Сергію Каспрішину – лікарю ортопеду-травматологу, завідувачу операційним відділенням Комунального некомерційного підприємства "Міська лікарня швидкої медичної допомоги" Кропивницької міської ради", Володимиру Закладному – лікарю-отоларингологу отоларингологічного кабінету хірургічного відділення поліклініки Комунального некомерційного підприємства "Центральна міська лікарня" Кропивницької міської ради".