21червня2018

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Діти з патріотичного табору у Кропивницькому збагатилися знаннями від рятувальників

СУСПІЛЬСТВО

Діти з патріотичного табору у Кропивницькому збагатилися знаннями від рятувальників

Сьогодні, 13 липня, для школярів, які відвідують патріотичний арт-табір при обласній бібліотеці для юнацтва, фахівці Служби порятунку Кропивницького провели навчально-розважальні змагання на тему: «Безпека життєдіяльності».

Діти, які в рамках програми табору знайомляться з історією та традиціями нашої країни через призму творчості, із задоволенням брали участь у рухливих конкурсах та прослухали корисну інформацію про правила безпеки в літній період, поінформували у прес-службі У ДСНС в області.

Так, школярі різного віку мали можливість перевірити свою вправність та спробувати одягнути бойовий одяг за найкоротший термін – як вони дізнались від рятувальників, для збору на виклик дається 45 секунд, за цей час боєць рятувальної служби повинен одягти бойовий одяг та зайняти визначене місце у пожежному автомобілі. Тож діти намагались бути максимально оперативними та правильно надягти костюм пожежного.

Також корисним умінням є швидко одягати протигаз та знати, як ним користуватись при потребі. Деякі діти вперше спробували одягти засіб захисту органів дихання, тому були дуже задоволені та вдячні за надану можливість. Поряд з тим, щоб відчути себе справжнім рятувальником, потрібно уміти влучно поцілити пожежним рукавом у визначену точку, яка є оптимальною для гасіння пожежі. Спробували виконати це завдання і учасники змагань, при чому деяким школярам вдалось якісно виконати таке непросте випробування. 

Діти отримали корисні знання, позитивні емоціїта запевнили рятувальників, що будуть дотримуватись правил безпеки у повсякденному житті.