24квітня2018

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Сьогодні у Кропивницькому відзначать першу річницю перейменування міста

СУСПІЛЬСТВО

Сьогодні у Кропивницькому відзначать першу річницю перейменування міста

Сьогодні, 14 липня, кропивничани відзначатмуть першу річницю перейменування свого міста. 

Цей захід організовує ГО «Бойове братство». 

«Ми зберемося і поговоримо про питання, які нас хвилюють. Зокрема, щодо перейменування міської ради, порушення прав учасників АТО та інші», - зазначив учасник "Бойового боатвства" Олександр Величко.

Розпочнутьсмя урочистості о 17.00 на площі Героїв Майдану.

Водночас на площі біля обласного академічного українського музично-драматичного театр імені М. Л. Кропивницького заплановано акцію з мобільним хештегом #kropyvnytsky.

Про це на своїй сторінці у facebook написала викладач ЦДПУ імені В. Винниченка Ірина Ткаченко.

"Як ви плануєте привітати рідне місто з нагоди його перейменування? 

Платформа Мости до міста продовжує фотофлешмоб з хештегом #kropyvnytskyi та запрошує містян до театру 14 липня на 17.00.

Протягом дня мобільний хештег можна буде зустріти по вулиці Дворцовій, на площі та в інших знакових місцях міста - можна в коментарях писати, де ви б хотіли з ним сфотографуватися. 

Нагадую, що хештег виготовлено за підтримки Британської ради в рамках програми "Активні громадяни", і до жодних політиків, депутатів чи політичних сил ні акція, ні хештег відношення не має.Фотофлешмоб з хештогом спрямований на посилення позитивного іміджу міста Кропивницький, підвищення його медійного присутності в інформаційному просторі країни", - йдеться у повідомленні.

BOTTOM 1