29червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Сота кропивницька пара одружилася в рамках проекту «Шлюб за добу»

СУСПІЛЬСТВО

Сота кропивницька пара одружилася в рамках проекту «Шлюб за добу»

5abaf47223ac21e66035b2b42ca003cd

В обласному центрі відбулося ювілейне урочисте одруження у рамках проекту «Шлюб за добу», запровадженому Міністерством юстиції України.

На базі обласного художнього музею саме сьогодні було зареєстровано сотий шлюб за пришвидшеною процедурою, поінформували в головному територіальному управлінні юстиції.

5ff0d3c8f2e23231af041c68593c6a39

Можливістю одружитися швидко й без зайвої витрати часу вирішили Ксенія Полякова та Тарас Власенко. Як відзначили наречені, вони вже рік як заручені, але ніяк не могли підібрати вдалий момент для офіційної реєстрації стосунків.  Завдяки проекту «Шлюб за добу» спонтанне бажання перетворилося в реальність. І сьогодні вони офіційно стали чоловіком і дружиною.

“Кропивницький приєднався до проекту «Шлюб за добу» майже в останню чергу в порівнянні з іншими регіонами. Незважаючи на це, показник по кількості одружень за пришвидшеною процедурою у нас є достатньо високим. Сьогодні відбулася ювілейна реєстрація, під час якої одружилася сота пара – Ксенія і Тарас. Хочу наголосити, що насамперед сервіс діяв у туристичних і прифронтових містах, наразі географічні межі проекту суттєво розширилися, що свідчить про важливість і необхідність послуги серед населення», – відзначив начальник обласного управління юстиції Вадим Гуцул.

Нині проект «Шлюб за добу» діє в 29-ти містах України. Безпосередньо в Кропивницькому сервіс стартував 31 березня 2017 року.