20квітня2024

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Валерій Бобов із Кропивницького - чемпіон України з водо-моторного спорту

СУСПІЛЬСТВО

Валерій Бобов із Кропивницького - чемпіон України з водо-моторного спорту

6436 1200x800 2

У Чорноморську Одеської області пройшли завершальний етап чемпіонату України та змагання на Кубок України з водно-моторного спорту. Престижні змагання зібрали понад 40 учасників із десяти областей України.

Кропивницький спортсмен Валерій Бобов завоював звання чемпіона України у змаганні суден із об’ємом 1500 кубічних сантиметрів (клас R-1500) та став володарем Кубку України.

Завдяки майстерності 75-річного Валерія Бобова Кіровоградська область за підсумками всіх етапів чемпіонату України 2017 року в серії перегонів у класах глісерів у загальнокомандному заліку посіла друге місце серед усіх регіонів України.