23червня2018

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У жовтні військовослужбовцям третього полку спецпризначення Кропивницького передадуть відремонтовану казарму

СУСПІЛЬСТВО

У жовтні військовослужбовцям третього полку спецпризначення Кропивницького передадуть відремонтовану казарму

Приємну для військовиків новину озвучив голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко під час щотижневої апаратної наради.

За два роки в проект з реконструкції приміщення інвестовано близько 15 мільйонів гривень. До кінця вересня всі роботи мають бути завершені, інформує прес-служба ОДА.

Теми підтримки військовослужбовців Сергій Кузьменко торкнувся через призму щорічного Послання Президента України до Верховної Ради, в якому Петро Порошенко окреслив основні завдання, що стоять перед Українською державою.

Головним зіз них залишається безпека країни, тому Президент анонсував подальшу модернізацію вітчизняних Збройних Сил, фінансування розробок та виробництва сучасної, надсучасної і високоточної техніки – як повітряного, так і наземного базування. Йдеться, зокрема, про новітнє ракетне озброєння. Важливе місце, з огляду на надзвичайну важливість інформації в сучасному світі, посідає космічна розвідка, тому вона теж є пріоритетом для нашої держави.

Разом з тим, зазначив голова облдержадміністрації, завдання з укріплення обороноздатності країни вирішуються не лише на державному рівні, а й в кожному регіоні. Указ Президента України про підтримку військових частин, які базуються на територіях, в областях, продовжує діяти. Сергій Кузьменко подякував керівникам районів та міст за фінансову допомогу в його реалізації.

Це, зокрема, стосується і реконструкції приміщення казарми у третьому полку спеціального призначення. Військовослужбовці матимуть гарний подарунок до Дня захисника України, що відзначається 14 жовтня.