23червня2018

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщину завдяки поліцейським з іншої області повернулася юна втікачка

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщину завдяки поліцейським з іншої області повернулася юна втікачка

 

14-річна дівчина залишила місце проживання ніби через непорозуміння з батьками. У даний час поліцейські з’ясовують всі обставини події.

452911 вересня до Гайворонського відділу поліції звернулася місцева жителька, яка повідомила, що її неповнолітня донька 8 вересня пішла з дому і до теперішнього часу не повернулася, поінформували у райвідділі поліції.

Поліцейські розпочали пошуки, насамперед, перевірили сторінки дівчини у соцмережах, з’ясували коло знайомих. У найкоротший термін вдалося вийти на зв’язок із втікачкою. За словами неповнолітньої, вона знаходилася у Вінниці, де проводила час із новими друзями, а з рідними спілкуватися не бажає, оскільки між ними виник конфлікт.

Під час перевірки працівники поліції встановили, що дівчина дійсно перебуває на території іншої області. Інформацію про місцезнаходження зниклої правоохоронці передали колегам із тамтешнього відділення поліції, які у подальшому допомогли повернути неповнолітню додому.

З дівчиною та її батьками поліцейські проводять профілактичну роботу та сподіваються, що рідним людям вдасться знайти спільну мову.