СУСПІЛЬСТВО
Міжнародну антинаркотичну асоціацію презентували в Кропивницькому
- Останнє оновлення: 02 жовтня 2017
Асоціація існує та проводть активну діяльність в Україні вже 12-ий рік.
Про це розповів під час презентації її координатор Олександр Шуляк.
Антинаркотична асоція займається тим, що допомагає нарко - та алкозалежним людям у складних життєвих обставинах.
"Ми пропагуємо здоровий спосіб життя. Особливу увагу при цьому приділяємо неповнолітнім", - зазначив Олександр Шуляк.
За його словами, останнім часом почастішали звернення батьків 13-14-літніх підлітків, які потрапили в залежність від наркотиків чи алкоголю.
"У нас є програми реабілітації та ресоціалізації, адже в процесі одужання людина змінюється і починає шукати нові орієнтири в житті", - зауважив координатор асоціації.
Міжнародна антинаркотична асоціація вже відкрила понад пятдесят центрів соціальної реабілітації у вісімнадцяти областях України. Тепер - і в Кропивницькому.
Тепер активісти будуть знайомитися з усіма службами і організаціями, які причетні до подолання проблем нарко- та алкозалежності.
