СУСПІЛЬСТВО
До кропивницького Будинку дитини вже подали тепло
- Останнє оновлення: 05 жовтня 2017
На підставі звернення адміністрації Будинку дитини, сьогодні, 5 жовтня, ДП "Кіровоградтепло" забезпечило теплопостачання приміщень соціального закладу.
Як повідомлялося раніше, станом на 8 вересня 2017 року ДП «Кіровоградтепло» 100 % виконало заплановані заходи по підготовці теплового господарства підприємства до робити в зимовий період 2017/2018 року.
Нині тривають роботи по заповненню хімічно очищеною водою теплових мереж для опалення житлового фонду, міських установ та організацій.
