СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому зафіксовано новий вид шахрайства, правоохоронці не реагують
- Останнє оновлення: 09 жовтня 2017
В обласному центрі орудують комунальні шахраї на бусику.
Про це сьогодні, 9 жовтня, під час апаратної наради в міськраді повідомив міський голова Кропивницького Андрій Райкович.
Очільника міста дивує той факт, що відомо, яким транспортом користуються шукачі легкої наживи і номера їхнього авто, а правоохоронці все рівно все ще не затримали їх.
Троє молодих людей: двоє хлопців і дівчина представляються як працівники водоканалу і пропонують свої послуги. За дві тисячі гривень вони нібито готові встановити нові водоміри та фільтри води. Ще стільки ж, за їхніми словами, за господарів має доплатити міська влада.
