27жовтня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Спецпризначенцю Івану Литвинову встановили меморіальну дошку

СУСПІЛЬСТВО

Спецпризначенцю Івану Литвинову встановили меморіальну дошку

Івану Литвинову, капітану 3-го окремого полку спецпризначення, який загинув під час захисту Донецького аеропорту, відкрили меморіальну дошку.

54nУрочиста подія відбулась 13 жовтня напередодні Дня захисника України. Меморіальну дошку встановили в Донецькій області на фасаді краматорської школи №31, в якій вчився Литвинов. В церемонії взяли участь рідні та близькі загиблого, бойові побратими, школярі. Про це йдеться на неофіційній сторінці у facebook 3-ого окремого полку спеціального призначення. 

Литвинов Іван Олександрович народився 7 березня 1975 року в Краматорську Донецької області. Служив командиром відділення 3 окремого полку спецпризначення.

Загинув 3 жовтня 2014 року під час штурму аеропорту Донецька російськими бойовиками. Тіло Івана знайшли пізніше, упізнаний за експертизою ДНК. 11 вересня 2015 року із захисником попрощались у Кропивницькому(Кіровоград), похований у смт. Пісочин, Харківського району, Харківської області.

У героя залишилися дружина, 12-річний син та 15-річна донька.

Указом Президента України № 573/2015 від 10 жовтня 2015 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно), та нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).