28червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Понад дев’ять тисяч безробітних Кіровоградщини цьогоріч попрацювали на тимчасових роботах

СУСПІЛЬСТВО

Понад дев’ять тисяч безробітних Кіровоградщини цьогоріч попрацювали на тимчасових роботах

11.14.08

Організація робіт тимчасового характеру в області триває постійно.

Як наслідок, 9,2 тисячі громадян із числа зареєстрованих безробітних мали роботу та матеріальну підтримку, що в теперішній час має неабияке значення.  

Такі роботи дозволяють вирішити певні проблеми територіальних громад, наприклад, із благоустрою та озеленення територій населених пунктів, зон відпочинку, ліквідації несанкціонованих звалищ, упорядкування спортивних майданчиків, кладовищ, об’єктів культурної та історичної спадщини, а також військових поховань, пам’ятників, обелісків, меморіалів Другої світової війни.

Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру – це взаємовигідна справа: реальна підтримка незайнятих громадян у період пошуку роботи, надійний шлях до їх постійної зайнятості; дієва допомога роботодавцям та вирішення нагальних проблем територіальних громад. 

Відділ організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ