СУСПІЛЬСТВО
На Кіровоградщині сто іноземців набули громадянство України цьогоріч
- Останнє оновлення: 30 жовтня 2017
Нинішнього року громадянами України стали сотня іноземців та осіб без громадянства, які проживають на території Кіровоградської області.
У підрозділах Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області найбільше розглянуто справ щодо набуття громадянства України іноземцями за територіальним походженням (61). Українське громадянство набули громадяни Російської Федерації, Республіки Молдова, Азербайджану, Вірменії тощо, інформують у відомчій прес-службі.
Окрім того, встановлено належність до громадянства України шістьом особам та підтверджено громадянство України за народженням 298 дітям.
Загалом на території області видано 385 довідок про реєстрацію особи громадянином України.
