16грудня2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Як опанувати кондитерське мистецтво з нуля і відкрити власну справу

СУСПІЛЬСТВО

Як опанувати кондитерське мистецтво з нуля і відкрити власну справу

Кіровоградська обласна служба зайнятості спільно із профільними навчальними закладами проводить навчання та курси підвищення кваліфікації для забезпечення галузі громадського харчування кваліфікованими робітниками.

ety hЛасувати тортами та тістечками любить чи не кожен із нас. Та не зажди є час на випічку, особливо напередодні свят, коли роботи і так вистачає. 

Відповідно, на фахівців, які вміють випікати торти та тістечка, є попит. Кондитер – це та професія, майстри якої створюють свято у вирі буденності, передають барви природи та свою творчу фантазію у смачному солодкому диві. Небагато знайдеться людей, котрі відмовилися б від витворів умілих рук професіонала. Творчість кондитера здатна задовольнити не лише гастрономічні, а й естетичні та культурні смаки сучасної людини.        

Тим, хто прагне осягнути кондитерське мистецтво «з нуля», Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за сприяння служби зайнятості, пропонує опанувати цю професію і стати професіоналом своєї справи. 

Навчання розпочинається 21 листопада та триватиме 6,7 місяців.

У процесі навчать усіх тонкощів кондитерського мистецтва, правил користування обладнанням та інвентарем, санітарно-гігієнічних норм при роботі з солодким.

Випускники стануть не тільки висококваліфікованими фахівцями з кондитерського мистецтва, а й матимуть можливість у подальшому відкрити власний солодкий бізнес. 

Більш  детальну інформацію про професію можна дізнатися у  центрі зайнятості.