16грудня2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Андрій Табалов озвучив найболючіші проблеми обласного центру

СУСПІЛЬСТВО

Андрій Табалов озвучив найболючіші проблеми обласного центру

8477 1200x800 2

Кропивничани відзначають позитивні зрушення в обслуговуванні міського господарства, особливо в частині ремонту доріг і житлового фонду.

Це відзначив секретар міської ради Андрій Табалов за результатами проведених двох звітних сесій перед своїми виборцями у мікрорайоні Велика Балка і на окрузі №1, по вулиці Героїв України, інформує прес-служба міської ради.

"Люди звертають увагу на той факт, що змінилося ставлення міських посадовців до вирішення проблем у мікрорайонах. Водночас мешканці міста вказують на системні проблеми, які є загальними для всього міста і на вирішенні яких необхідно зосередити увагу", - відзначив Андрій Табалов

Секретар міської ради означив низку таких проблем: це низька ефективність реалізації програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території міста, необхідність посилення підтримки міських ОСББ у заходах профільної програми, посилення контролю за благоустроєм місць розриття при виконанні ремонтів мереж водо-, теплопостачання, низький рівень взаємодії дільничних інспекторів із мешканцями мікрорайонів.