16грудня2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО На Кіровоградщині упередили зловживання щодо розпорядження земельними ділянками під дитячими садками

СУСПІЛЬСТВО

На Кіровоградщині упередили зловживання щодо розпорядження земельними ділянками під дитячими садками

Новоукраїнська місцева прокуратура в судовому порядку зобов’язала органи місцевого самоврядування Вільшанського району вжити заходів щодо оформлення належним чином земельної документації під двома дошкільними закладами освіти.

За словами начальника відділу ювенальної юстиції прокуратури області Алли Мороз, усупереч вимог земельного законодавства та положень Закону України «Про освіту» дві місцеві ради району упродовж тривалого часу не оформили правовстановлюючі документи на земельні ділянки, які використовують дитячі навчальні заклади, а також не провели державну реєстрацію права постійного користування ними.

Це створює передумови для зловживань щодо розпорядження зазначеними землями, ризики для нормального функціонування закладів та навчального процесу, що може призвести до негативних наслідків та порушення прав дітей, у частині обмеження їх прав по території обслуговування дитячого садку. 

Зважаючи на викладене, місцева прокуратура звернулась до суду з вимогою визнати незаконною бездіяльності органів місцевого самоврядування Вільшанського району та зобов’язати їх оформити відповідну земельну документацію під дитячими садками. Позовні вимоги місцевої прокуратури задоволено в повному обсязі. Права дітей на належну освіту захищено. 

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області