СУСПІЛЬСТВО
У Всесвітній день дитини начальник обласної юстиції вручив документи батькам Соломії Новікової
- Останнє оновлення: 20 листопада 2017

Сьогодні, 20 листопада, у Всесвітній день дитини, у міському пологовому будинку відбулося традиційне вручення перших документів новонароджених.
Керівник обласної юстиції Вадим Гуцул привітав молодих батьків із народженням дитини і вручив свідоцтво про народження дівчинці – Соломії Новіковій.

«Кожного тижня кількість батьків, які відчули на собі переваги проекту з вручення перших документів немовлят у медичних закладах, тільки зростає. І мені, як керівнику, приємно усвідомлювати, що з моменту запуску сервісу на Кіровоградщині свідоцтва про народження малюків без бюрократії і зайвої витрати часу змогли отримати 6 608 батьків», – відзначив Вадим Гуцул.
