28червня2026

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому провели флешмоб на підтримку зелених насаджень

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому провели флешмоб на підтримку зелених насаджень

Сьогодні, 30 листопада, у Кропивницькому пройшов  осінньо-зимовий флешмоб "Місту потрібні дерева" 

24174149 10156055048004273 1772358645183143041 nДолучитися міг кожен, хто поділяє думку про необхідність озеленення обласного центру. 

Акція відбувалася в центральному сквері Кропивницького, неподалік міськради: перехожі фотографувалися з плакатом "Місту потрібні дерева", тим самим засвідчуючи свою небайдужу позицію.

Ініціатором флешмобу виступила голова ГО "Озеленення Кропивницький" Надія Паливода.