СУСПІЛЬСТВО
У Кропивницькому провели флешмоб на підтримку зелених насаджень
- Останнє оновлення: 30 листопада 2017
Сьогодні, 30 листопада, у Кропивницькому пройшов осінньо-зимовий флешмоб "Місту потрібні дерева"
Долучитися міг кожен, хто поділяє думку про необхідність озеленення обласного центру.
Акція відбувалася в центральному сквері Кропивницького, неподалік міськради: перехожі фотографувалися з плакатом "Місту потрібні дерева", тим самим засвідчуючи свою небайдужу позицію.
Ініціатором флешмобу виступила голова ГО "Озеленення Кропивницький" Надія Паливода.
